• Русский
  • Eesti
UserPage
0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vormista tellimus

Kuidas õppida kodus maitsvaid toite valmistama

Toiduvalmistamine ei ole lihtsalt hobi või igapäevane tegevus, vaid kunst, milles on vaja end pidevalt täiendada. Mida aga teha siis, kui te ei oska isegi kööginuga käes hoida, kuid on suur soov köök enda valdusse võtta?

Meil on selle probleemi lahendamiseks teile koostatud viis toimivat soovitust. Need aitavad algajatel kokkadel õppida nullist, kuidas kodus kiiresti ja maitsvalt süüa teha. Järgige neid ja loote kindlasti oma kordumatu kulinaarse meistriteose.

Küsida retsepte lähedastelt

Kõige lihtsam on pöörduda ema, vanaema või mõne teise lähedase poole, kes oskab valmistada tõeliselt maitsvaid koduseid toite. Koduse toiduvalmistamise retseptid on kõige sagedamini kusagil hoolikalt hoiul vanematel inimestel, et neid põlvest põlve edasi pärandada. Ärge unustage end varustada ka köögitarvikutega, kui teil neid veel ei ole.

Vaadata retsepte YouTube´ist või Google´ist

Kui teil pole retsepti kelleltki küsida, leiate selle internetist. Head kohad selleks on YouTube ja Google´i otsing. Sealt võib leida samm-sammult juhiseid kõige erinevamate roogade valmistamiseks igale maitsele, lihtsatest keeruliste ja eksootilisteni. Miinuseks on see, et retseptid pole alati usaldusväärsed ja seetõttu ei pruugi toidud välimuse ja maitse poolest ootuspäraselt välja tulla. See võib pettumust valmistada ja hävitada teie soovi veel kunagi midagi valmistada.

Külastada kokanduskursusi

Tänapäeval võib leida kursusi, kus algajaid õpetatakse valmistama koduseid ja rahvustoite kodus oma köögis. Väärtuslike teadmiste saamiseks on oluline valida õige juhendaja. Kursusteks on vaja raha ja palju aega, kuid omandatud oskused jäävad teile igaveseks.

Sõita gastronoomilisele reisile

See variant sobib neile, kellele meeldib reisida ja kohtuda uute inimestega. Gastronoomilise ringreisi käigus õpite mitte ainult süüa tegema, vaid saate ka oma või mõne teise riigi kultuuri kohta rohkem teada. Miinuseks on see, et gastronoomilised reisid on üsna kallid ja pole seetõttu kõigile taskukohased.

Tellida toiduainete kohaletoimetamine koos samm-sammult retseptidega

Kui ülaltoodud nõuanded teile ei sobi, proovige tellida ettevalmistatud toiduainete komplekt koos samm-sammult retseptidega. Kuller toob kohale karbi ettevalmistatud koostisosadega ja teil jääb üle täpseid juhtnööre järgides vaid toidud valmis teha.

Sellise komplekti saate tellida meilt – YouChefist! Vaadake päevakohast menüüd ja valige toidud, mis teile maitsevad ja mille tahate oma kätega 30–40 minutiga valmis teha, isegi kui olete algaja.

Kasulik info
aerial photography of city
Hispaania
Hispaanlased on väga vabadustarmastav ja avatud rahvas, kellele meeldib elu jälgida kõiges selle värves, pidustusi korraldada ja igast päevast rõõmu tunda.
aerial photo of road near buildings and beach
Iisrael: teie isiklik romantiline suhe usuga
Kas tahaksite sattuda aastasse 5779? Või terve laupäeva pidutseda? Näha ihusilmaga Nutumüüri? Friikartulite asemel krõbedat falafeli osta ja selle maguskirbe arakiga alla loputada?
scenic photo of city during daytime
Gruusia: teave turistidele
Gruusia on uskumatult mitmepalgeline riik.
plaka castle in milos greece
Kreeka
Kõigi nende muistse Kreeka müütidest sündinud mälestistesse süüvimise käigus ununevad teil nii helesinine meri, kuum päike kui gyrosega pita.