• Русский
  • Eesti
UserPage
0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vormista tellimus

Kuidas toit meie elu mõjutab. Kuidas hästi toituda ilma vaeva nägemata

Paljud meist toituvad automaatrežiimil, pööramata tähelepanu toidu kvaliteedile ja kogusele. Me käime sageli kiirtoidukohtades, sööme arvuti või teleri ees või haarame toitu kaasa käigu pealt. Sellise läbimõtlematuse eest maksame oma tervise ja heaoluga.

Meenutage, millal viimati hommikul reipana voodist tõusite ja energiat jätkus veel õhtutundidelgi? Kaugeltki igaüks ei saa sellise aktiivsusega kiidelda. Seda olukorda saab aga muuta täiesti ilma pingutamata, tuues oma ellu järk-järgult sisse lihtsaid tervislikke harjumusi. Oleme teile koostanud mõned soovitused, mis aitavad toituda tasakaalustatult ja tänu sellele energiat juurde saada.

Sööge ainult kodus

Külastage kohvikuid ja kiirtoidukohti võimalikult harva, kui need pole just ühekordsed koosviibimised sõprade, kolleegi või abikaasaga. Kui teil pole võimalust töö juures tervislikult süüa, võtke toit kodust kaasa.

Lisage roale kiudaineid

Proovige igale toidukorrale lisada lehtsalatit, hiina kapsast, rukolat ja värskeid köögivilju. Kui te seda seni teinud pole, alustage esialgu väikeste koguste rohetaimede ja muude köögiviljadega. See mitmekesistab toidulauda ja parandab seedimist.

Sööge ainult söögilaua taga

Kui sööte laua taga ja teie tähelepanu ei hõiva teler või nutitelefon, saate kiiremini kõhu täis ja teadvustate endale, kui palju te sööte. Nii lakkate liigseid kaloreid sisse ahmimast, hakkate toidu maitset ja lõhna paremini tundma ning naudite toitu rohkem.

Pange toit külmikusse

Lõpetage enda hellitamine tarbetute snäkkidega. Köögis ärgu olgu midagi liigset, mis võiks teid möödaminnes söömisele ahvatleda. Proovige süüa mitte ajaviiteks, vaid siis, kui kõht on tühi.

Hellitage end

Kui teil tekib tahtmine millegi eriti hea järele, lubage seda endale, aga järgige eespool kirjeldatud reegleid. Täielikud toidupiirangud põhjustavad neuroose, äkkviha, eluga rahulolematust ja halba enesetunnet.

Proovige toiduainete koos retseptidega koju tellimist

Kuller toob toiduainete komplektid koos samm-sammult retseptidega teile koju kätte. Teil tuleb lihtsalt toidukraam pakendist välja võtta ja valmistada neist oma lemmik- või eksootilised restoranikvaliteediga road. Maitsev, tervislik ja kiire! Seda teenust pakub YouChef. Proovige ja te ei kahetse! Sisenege praegu pakutavasse menüüsse ja valige välja toiduainete komplektid nädalaks vastavalt oma eelistustele.

Kasutage neid soovitusi järk-järgult, ühekaupa. Neid harjumusi ei ole oma ellu keeruline sisse tuua, aga mõju on kolossaalne. Te magate hästi, tuju paraneb, toit ei ole enam teie elu sisu ja teil tekib rohkem vaba aega.

Kasulik info
aerial photography of city
Hispaania
Hispaanlased on väga vabadustarmastav ja avatud rahvas, kellele meeldib elu jälgida kõiges selle värves, pidustusi korraldada ja igast päevast rõõmu tunda.
aerial photo of road near buildings and beach
Iisrael: teie isiklik romantiline suhe usuga
Kas tahaksite sattuda aastasse 5779? Või terve laupäeva pidutseda? Näha ihusilmaga Nutumüüri? Friikartulite asemel krõbedat falafeli osta ja selle maguskirbe arakiga alla loputada?
scenic photo of city during daytime
Gruusia: teave turistidele
Gruusia on uskumatult mitmepalgeline riik.
plaka castle in milos greece
Kreeka
Kõigi nende muistse Kreeka müütidest sündinud mälestistesse süüvimise käigus ununevad teil nii helesinine meri, kuum päike kui gyrosega pita.