• Русский
  • Eesti
UserPage
0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Vormista tellimus

Kumb tuleb soodsam? Kas tellida toitude koostisosad koos retseptidega meilt või ise supermarketisse minna?

Meie elutempo kiireneb iga päevaga ja see mõjutab toitumise kvaliteeti. Tekib küsimus, kuidas toiduvalmistamine endale tervist kahjustamata võimalikult lihtsaks teha? Tavaliselt võtab see ju palju aega. Selleks on erinevaid võimalusi – koostada hoolikalt eelarvet arvestav ostunimekiri ja ise poodi minna või toitude koostisosad koju tellida. Proovime sotti saada, kumb neist variantidest tuleb soodsam.

Lähme poodi

Tavaliselt käib see nii, et esmalt koostatakse menüü ja planeeritakse eelarve. Seejärel raisatakse aega poodi mineku, kaupade mööda poodi taga otsimise, koju tagasi mineku ja toidukraami kappidesse paigutamise peale. Kui ostunimekirja pole aega teha, rändavad kaubad sageli spontaanselt riiulilt ostukorvi ja kodus selgub, et süüa ei ole ikka mitte midagi.

Lisaks sellele tuleb toidu koostisosad enne toiduvalmistamise alustamist veel ka koorida, tükeldada, hakkida ja vahel isegi riivida. Paljud naudivad seda, aga mitte need, kes oma iga vaba minutit kõrgelt hindavad.

Aga kui hoopis telliks

Kui toidu koostisosad koju tellite, on kõik palju lihtsam. Valite korra nädalas peakoka valmisideede seast välja need, mida soovite valmistada ja süüa. Ise ei pea midagi leiutama! Seejärel vormistate tellimuse ja ootate, kuni kuller teile nädala jao toidukraami koju toob. Ise võite samal ajal mõnda majapidamis- või tööprobleemi lahendada või lihtsalt puhata.

Miks on toiduainete koos retseptidega koju tellimine kasulik?

  • Aja kokkuhoid. Ei ole vaja koostada pikki nimekirju ega raisata aega poeskäigule. Eriti tülikas on see juhul, kui pood asub kodust kaugel.
  • Tasakaalustatud menüü. Te mitte ainult hoiate aega kokku, vaid hoolitsete ka oma tervise eest.
  • Mitmekülgne ja maitsev toit iga päev. Sööge kodus peakoka retseptide järgi valmistatud toite nagu parimas restoranis.
  • Vähem jahmerdamist. Lihtsalt tellige koostisosad ja hakake kokkama.

Rehkendame kokku, kui palju aega poeskäigule kulub

Menüü planeerimine ja nimekirja koostamine – 1-2 tundi

Teekond poodi ja tagasi – 30-60 minutit

Mööda supermarketit ringi käimine ja vajaliku toidukraami otsimine – 1-2 tundi

Koostisosade ettevalmistamine – 30 minutit

Kokku: iga nädal vähemalt umbes 5 tundi isiklikku aega

Tänu retseptidega toiduainete komplektide kohaletoimetamise teenusele saate igas kuus näpistada 16-20 tundi vaba aega. Kasu on ilmselge!

Toiduainete komplektide ja nendest kokkamise retseptide kohaletoimetamise saate tellida meilt YouChefist. Aitame teil terve pere maitsvalt ära toita nii, et ka muud tähtsad toimetused saaksid tehtud ja ei peaks muretsema, mida täna süüa teha.

Kasulik info
aerial photography of city
Hispaania
Hispaanlased on väga vabadustarmastav ja avatud rahvas, kellele meeldib elu jälgida kõiges selle värves, pidustusi korraldada ja igast päevast rõõmu tunda.
aerial photo of road near buildings and beach
Iisrael: teie isiklik romantiline suhe usuga
Kas tahaksite sattuda aastasse 5779? Või terve laupäeva pidutseda? Näha ihusilmaga Nutumüüri? Friikartulite asemel krõbedat falafeli osta ja selle maguskirbe arakiga alla loputada?
scenic photo of city during daytime
Gruusia: teave turistidele
Gruusia on uskumatult mitmepalgeline riik.
plaka castle in milos greece
Kreeka
Kõigi nende muistse Kreeka müütidest sündinud mälestistesse süüvimise käigus ununevad teil nii helesinine meri, kuum päike kui gyrosega pita.