Meist

Maailm pööras end hiljuti pea peale, miski pole enam nii nagu varem ja see on mõjutanud ka toitumist. Nüüd teeme kodus sagedamini süüa ja toiduainete kojutellimine muutub aina populaarsemaks. Seetõttu tekkis meil idee – miks mitte tuua teile koju valmiskomplekte koos peakoka antud retseptidega. Lihtsalt võtke toiduained pakendist välja ja hakake kokkama. Valmistage restoranikvaliteediga toite ise, kulutades sellele päevas vaid 20-40 minutit.

Idee on leidnud kandepinda! YouChef saab iga päev järjest rohkem toiduainete kojutoimetamise tellimusi ning menüü laieneb järk-järgult. Viietärni-restorani tasemel kodune toit – see on suurepärane idee igaks päevaks või eriliseks sündmuseks. 

Kuidas me klientide eest hoolitseme:

•Aitame kodus toitu valmistada 3 korda kiiremini. Enam ei pea poes käima ja pikalt retsepte otsima.

•Säästame pere eelarvet. Toiduained ei rända prügiämbrisse, vaid süüakse ära. Koostisosade kaal on grammi pealt välja arvestatud.

•Õpetame kodus restoranitoitu valmistama. Igaüks saab end tunda peakokana ja valmistada isegi keerulisi roogi.

•Toimetame teile koju ainult värsked toiduained. Valmistage tervislik toit kogu perele ja katsetage uusi koostisosi.

YouChef inspireerib inimesi toituma maitsvalt, teadlikult ja tervislikult ilma liigsete muredeta. Kasutage oma aega nagu soovite. 

AboutUs
Miks YouChefi veel armastatakse
hat

Restoranikvaliteediga köök

Oma retsepte jagavad Tallinna parimad peakokad. Kataloogist leiate igasuguse keerukusega menüüvalikuid igale maitsele.

hat

Mugavad pakendid

Kõik toiduained on eelnevalt ette valmistatud, et kulutaksite aega ainult toidu valmistamisele. Kaalume ja pakime koostisosad teie jaoks. Teie ei pea tegema muud, kui tellima ja toidud valmis tegema

hat

Säästlik kohaletoimetamine

Toome nädala toiduainete komplektid turvaliselt otse teie lauale. Kuller saabub täpselt kokkulepitud ajal hilinemata.

Kas on küsimusi? Vastame

  • Üldine Info
Mis ei kuulu menüüsse ja peab endal kodus olema?

Komplektid sisaldavad kõiki toiduvalmistamiseks vajalikke koostisosi, välja arvatud suhkur, sool, küpsetusõli ja vesi. Need ained peaksid teil endal kodus olema.

Kust te toiduaineid sisse ostate?

Teeme koostööd ainult kontrollitud tarnijatega ja seepärast toimetame teie lauale alati ainult värsked toiduained. 

Mille poolest on YouChef kasulikum kui kauplus?

Toome toiduaineid täpselt neis kogustes, mida meie retseptide järgi toitude valmistamiseks vaja läheb. Tänu sellele kulutate raha ainult toiduainetele, mille kindlasti ära kasutate. Samuti säästate igal nädalal kuni 5-6 tundi isiklikku aega. 

Kuidas tellimuse eest maksta?

Toiduainete komplekti eest saab maksta pangakontolt veebis. Tellimuse esitamiseks sisestage oma kontakt- ja kaardiandmed ning klõpsake nupul „Tellin“. Teie andmed salvestatakse ja järgmisel korral peate valima ainult uued nädalaroad ja tellimuse kinnitama.

Kas tellimuse kättesaamiseks peab kodus olema?

Jah, tellimuse vastuvõtmiseks peate kulleriga kokku saama ja kättesaamise kinnitama. Kui te ei saa tellimust vastu võtta, saate selle kättesaamise aja lisatasu maksmata edasi lükata.

Millistesse Eesti linnadesse toiduainete komplekte toimetate?

Tallinn + lähi, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Viljandi, Rakvere, Kohtla-Järve, Põltsa- maa, Rapla, Märjamaa, Vändra, Türi, Pai- de, Riisipere, Turba, Risti, Kohila, Kehra, Aegviidu, Tapa

Kui palju toiduainete kohaletoimetamine maksab?

Harjumaal on kohaletoimetamine tasuta, kõikidesse teistesse linnadesse lisandub kohaletoimetamise eest 4,90 eurot.

Kui kiiresti tellimuse pärast vormistamist kätte saab?

Tellimuse töötlemisele, toiduainete komplekti kokkupanekule ja kohaletoimetamisele kulub meil 1-2 päeva. Täpse tarneaja saate täpsustada müügijuhiga. 

Terms of Usage

Kuidas YouChefist tellida ja toiduvalmistamist alustada?

01

Kiiresti ja lihtsalt! Sisenege meie kataloogi ja valige nädalamenüü, mille järgi soovite lähimal nädalal restoraniroogasid valmistada. Märkige, kui mitmele inimesele tootekomplekt tuua, kas kahele, kolmele või neljale.

01

Te saate karbi tooteid. Kuller jõuab kohale täpselt tellimuse vormistamisel märgitud ajal. Karbist leiate üksikasjalikud retseptidega fotod ja korralikult pakendatud tooted, mis on iga pereliikme kohta grammi täpsusega kaalutud.

02

Tehke kodus süüa nagu kokk. Võtke ained karbist välja ja hakake rooga ette valmistama, järgides samm-sammult retsepte. Rõõmustage lähedasi ja nautige restoranitoite, mis on oma kätega ja armastusega valmistatud.

03

Iga nädalal uus menüü. Meiega teil igav ei hakka! Kokake rõõmuga ning toituge mitmekesiselt ja tervislikult. Jälgige roogade sortimendi värskendusi ja ärge jätke kahe silma vahele teateid menüü täienduste kohta.

policy
Privaatsuspoliitika

Head kasutajad! Meie veebilehte külastades ja toodete kohaletoimetamist tellides usaldate meile oma isikuandmed. Suhtume isikuandmete säilitamisse vastutustundlikult ja kasutame saadud teavet ainult teenuse kvaliteedi parandamise eesmärgil. Teie andmed on kaitstud ja neid ei edastata kolmandatele isikutele.

Töötleme kasutajate isikuandmeid vastavalt EL isikuandmete kaitse määrusele (GDPR, EL 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustele.

Anname teada, kuidas teie isikuandmeid meie veebilehte külastades ja tellimuste eest makstes kogutakse ja kasutatakse.

Milliseid isikuandmeid kogume

YouChefi veebilehte külastades kogutakse automaatselt järgmist kasutajateavet:

•mobiilseade või arvuti;

•veebibrauser ja IP-aadress;

•ajavöönd;

•küpsised.

Samuti saame teavet, mille olete meile töötlemiseks vabatahtlikult esitanud: nimi, e-posti aadress, telefoninumber, pangakaardi andmed ja kohaletoimetamise aadress.

Milliseid tehnoloogiaid teabe kogumiseks kasutame

Küpsised. Andmefailid, mis sisaldavad anonüümset universaalset identifikaatorit, mis on paigaldatud kõigisse teie mobiilseadmetesse ja arvutitesse. Küpsiseid saab keelata. Selleks minge aadressile http://www.allaboutcookies.org. Siit saate teada, kuidas seda teha, ja saate tehnoloogia kohta rohkem teavet.

Logifailid. Annavad teavet teie tegevuste kohta meie veebilehel ning andmeid veebiteenuse pakkuja, brauseri ja IP kohta. 

Pikslid. Koguvad teavet meie veebilehel kuvatavate lehtede ja failide kohta. 

Lisaks kogume käsitsi klienditoe taotlusi, kaebusi, kommentaare ja muud teavet mõnede sündmuste kohta.

Milleks andmeid kogume 

Kasutajate isikuandmeid kogumata ja töötlemata ei saa me osutada teenuseid ega klientide ees oma kohustusi täita. Seetõttu peate enne meie teenuste tellimist ja nende eest tasumist nõustuma isikuandmete kogumise ja töötlemisega eespool kirjeldatud eesmärkidel.

Kasutame kõiki teenuste osutamise käigus kogutud andmeid uute pakkumiste väljatöötamiseks ja praeguste teenuste täiustamiseks. Enne andmete kogumist ja töötlemist küsime nendeks toiminguteks teie nõusolekut.