Meist

Maailm keeras hiljuti pea peale, miski pole enam nii nagu varem ja see on mõjutanud ka toitumist. Nüüd teeme kodus sagedamini süüa ja toiduainete koju tellimine muutub aina populaarsemaks. Seetõttu tekkis meil idee – miks mitte tuua teile koju valmiskomplekte koos peakoka retseptidega. Lihtsalt võtke toiduained pakendist välja ja hakake kokkama. Valmistage restoranikvaliteediga toite ise, kulutades sellele päevas vaid 20-40 minutit.

Vemp läks korda! YouChef saab iga päev järjest rohkem toiduainete kojutoimetamise tellimusi ning menüü laieleb järk-järgult. Viietärnirestorani tasemel kodune toit – see on suurepärane idee igaks päevaks või eriliseks sündmuseks. 

Kuidas me klientide eest hoolitseme:

•Aitame kodus toitu valmistada 3 korda kiiremini. Enam ei pea poes käima ja pikalt retsepte otsima.

•Säästame pere eelarvet. Toiduained ei rända prügiämbrisse, vaid süüakse ära. Koostisosade kaal on grammi pealt välja arvestatud.

•Õpetame kodus restoranitoitu valmistama. Igaüks saab end tunda peakokana ja valmistada isegi keerulisi roogi.

•Toimetame teile koju ainult värsked toiduained. Valmistage tervislikku toitu kogu perele ja katsetage uusi koostisosi.

YouChef  inspireerib inimesi toituma maitsvalt, teadlikult ja tervislikult liigsete muredeta. Kasutage oma aega nagu soovite. 

AboutUs
Miks YouChefi veel armastatakse
hat

Restorani kvaliteediga köök

Oma retsepte jagavad Tallinna parimad peakokad. Kataloogist leiate igasuguse keerukusega menüüvalikud erinevale maitsele.

hat

Mugavad pakendid

Kõik toiduained on eelnevalt ette valmistatud, et kulutaksite aega ainult toidu valmistamisele. Kaalume ja pakime koostisosad teie jaoks. Teie ei pea tegema muud, kui tellima ja toidud valmis tegema.

hat

Säästlik kohaletoimetamine

Toome nädala toiduainekomplektid turvaliselt otse teie lauale. Kuller saabub täpselt kokkulepitud ajal  hilinemata.

Kas on küsimusi? Vastame

  • Üldine Info
Mis ei kuulu menüüsse ja peab endal kodus olemas olema?

Komplektid sisaldavad kõiki toiduvalmistamiseks vajalikke koostisosi välja arvatud suhkur, sool, küpsetusõli ja vesi. Need ained peaksid teil endal kodus olemas olema.

Kust te toiduaineid sisse ostate?

Teeme koostööd ainult kontrollitud tarnijatega ja seepärast toimetame teie lauale alati ainult värskeid toiduaineid. 

Mille poolest on YouChef kauplusest kasulikum?

Toome toiduaineid täpselt neis kogustes, mida meie retseptide järgi toitude valmistamiseks vaja läheb. Tänu sellele kulutate raha ainult toiduainetele, mille kindlasti ära kasutate. Samuti säästate igal nädalal kuni 5-6 tundi isiklikku aega. 

Kuidas tellimuse eest maksta saab?

Toiduainekomplekti eest saab maksta pangakontolt veebis. Tellimuse esitamiseks sisestage oma kontaktid ja kaardiandmed ning klõpsake nupul «Tellin». Teie andmed salvestatakse ja järgmisel korral peate valima ainult uued nädalaroad ja tellimuse kinnitama.

Kas ma pean tellimuse kättesaamiseks kodus olema?

Jah, tellimuse vastuvõtmiseks peate kulleriga kohtuma ja kättesaamist kinnitama. Kui te ei saa tellimust vastu võtta, saate selle kättesaamise aega lisatasu maksmata edasi lükata.

Millistesse Eesti linnadesse toiduainekomplekte toimetate?

Kuller toimetab tellimused kohale Tallinna piires, peagi aga hakkame toiduaineid koos retseptidega toimetama kõigisse linnadesse Eesti Vabariigis. 

Kui palju toiduainete kohaletoimetamine maksab?

Kohaletoimetamine on tasuta, te maksate ainult tellimuse eest. 

Kui kiiresti ma tellimuse pärast vormistamist kätte saan?

Tellimuse töötlemisele, toiduainekomplekti kokkupanekule ja kohaletoimetamisele kulub meil 1-2 päeva. Täpse tarneaja saate täpsustada müügijuhiga. 

Terms of Usage

Kuidas YouChefist tellida ja toiduvalmistamist alustada?

01

Kiiresti ja lihtsalt! Sisenege meie kataloogi ja valige nädalamenüü, mille järgi soovite lähimal nädalal restoraniroogasid valmistada. Märkige, kui paljudele inimestele tootekomplekt tuua, kas kahele, kolmele või neljale.

01

Te saate karbi tooteid. Kuller jõuab kohale täpselt tellimuse vormistamisel märgitud ajal. Karbist leiate üksikasjalikud fotoretseptid ja korralikult pakendatud tooted, mis on iga pereliikme kohta grammi täpsusega kaalutud.

02

Tehke kodus süüa nagu kokk. Võtke ained karbist välja ja hakake toitu kokku panema, järgides samm-sammult retsepte. Rõõmustage lähedasi ja nautige restoranitoite, mis on oma kätega ja armastusega valmistatud.

03

Igal nädalal uus menüü. Meiega teil igav ei hakka! Kokake lõbusalt ning toituge  mitmekesiselt ja tervislikult. Jälgige roogade sortimendi värskendusi ja ärge jätke kahe silma vahele teateid menüü täienduste kohta.

policy
Privaatsuspoliitika

Head kasutajad! Meie veebilehte külastades ja toodete kohaletoimetamist tellides usaldate meile oma isikuandmed. Suhtume isikuandmete säilitamisse vastutustundlikult ja kasutame saadud teavet ainult teenuse kvaliteedi parandamise eesmärgil. Teie andmed on kaitstud ja neid ei edastata kolmandatele isikutele.

Töötleme kasutajate isikuandmeid vastavalt EL isikuandmete kaitse määrusele (GDPR, EL 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustele.

Räägime, kuidas teie isikuandmeid meie veebilehte külastades ja tellimuste eest makstes kogutakse ja kasutatakse.

Milliseid isikuandmeid me kogume

YouChefi veebilehte külastades kogutakse automaatselt järgmist kasutajateavet:

•mobiilseade või arvuti;

•veebibrauser ja IP-aadress;

•ajavöönd;

•küpsised.

Samuti saame teavet, mille olete meile töötlemiseks vabatahtlikult esitanud: nimi, e-posti aadress, telefoninumber, pangakaardi andmed ja kohaletoimetamise aadress.

Milliseid tehnoloogiaid me teabe kogumiseks kasutame

Küpsised. Andmefailid, mis sisaldavad anonüümset universaalset identifikaatorit, mis on  paigaldatud kõigisse teie mobiilseadmetesse ja arvutitesse. Küpsised saab keelata. Selleks minge aadressile http://www.allaboutcookies.org. Siit saate teada, kuidas seda teha, ja saate tehnoloogia kohta rohkem teavet.

Logifailid. Annavad teavet teie tegevuste kohta meie veebilehel ning andmeid veebiteenuse pakkuja, brauseri ja IP kohta. 

Pikslid. Koguvad teavet meie veebilehel kuvatavate lehtede ja failide kohta. 

Lisaks kogume käsitsi klienditoe taotlusi, kaebusi, kommentaare ja muud teavet mõnede sündmuste kohta.

Milleks me andmeid kogume 

Kasutajate isikuandmeid kogumata ja töötlemata ei saa me osutada teenuseid ega klientide ees oma kohustusi täita. Seetõttu peate enne meie teenuste tellimist ja nende eest tasumist nõustuma isikuandmete kogumise ja töötlemisega ülalkirjeldatud eesmärkidel.

Kasutame kõiki teenuste osutamise käigus kogutud andmeid uute pakkumiste väljatöötamiseks ja praeguste teenuste täiustamiseks. Enne andmete kogumist ja töötlemist küsime nende toimingute jaoks teie nõusolekut.