Privaatsuspoliitika

Head kasutajad! Meie veebilehte külastades ja toodete kohaletoimetamist tellides usaldate meile oma isikuandmed. Suhtume isikuandmete säilitamisse vastutustundlikult ja kasutame saadud teavet ainult teenuse kvaliteedi parandamise eesmärgil. Teie andmed on kaitstud ja neid ei edastata kolmandatele isikutele.

Töötleme kasutajate isikuandmeid vastavalt EL isikuandmete kaitse määrusele (GDPR, EL 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustele.

Anname teada, kuidas teie isikuandmeid meie veebilehte külastades ja tellimuste eest makstes kogutakse ja kasutatakse.

Milliseid isikuandmeid kogume

YouChefi veebilehte külastades kogutakse automaatselt järgmist kasutajateavet:

•mobiilseade või arvuti;

•veebibrauser ja IP-aadress;

•ajavöönd;

•küpsised.

Samuti saame teavet, mille olete meile töötlemiseks vabatahtlikult esitanud: nimi, e-posti aadress, telefoninumber, pangakaardi andmed ja kohaletoimetamise aadress.

Milliseid tehnoloogiaid teabe kogumiseks kasutame

Küpsised. Andmefailid, mis sisaldavad anonüümset universaalset identifikaatorit, mis on paigaldatud kõigisse teie mobiilseadmetesse ja arvutitesse. Küpsiseid saab keelata. Selleks minge aadressile http://www.allaboutcookies.org. Siit saate teada, kuidas seda teha, ja saate tehnoloogia kohta rohkem teavet.

Logifailid. Annavad teavet teie tegevuste kohta meie veebilehel ning andmeid veebiteenuse pakkuja, brauseri ja IP kohta. 

Pikslid. Koguvad teavet meie veebilehel kuvatavate lehtede ja failide kohta. 

Lisaks kogume käsitsi klienditoe taotlusi, kaebusi, kommentaare ja muud teavet mõnede sündmuste kohta.

Milleks andmeid kogume 

Kasutajate isikuandmeid kogumata ja töötlemata ei saa me osutada teenuseid ega klientide ees oma kohustusi täita. Seetõttu peate enne meie teenuste tellimist ja nende eest tasumist nõustuma isikuandmete kogumise ja töötlemisega eespool kirjeldatud eesmärkidel.

Kasutame kõiki teenuste osutamise käigus kogutud andmeid uute pakkumiste väljatöötamiseks ja praeguste teenuste täiustamiseks. Enne andmete kogumist ja töötlemist küsime nendeks toiminguteks teie nõusolekut.